Home
News
Adult
Fixtures & Results
All Clubs
Downloads
Juvenile
Fixtures & Results
Information
DubZone
Sign Up
Video Wall
Tickets
Podcasts
Inter County Fixtures
Shop
Teams
Senior Football
Senior Hurling
U20 Football
U20 Hurling
Minor Football
Minor Hurling
History
Roll Of Honour
On This Day
History Of Crest
Partners
Connect With Dublin GAA
Visit Dubs
TV
Offical Partners
View Menu
Dublin GAA
Upcoming Fixtures
Last
Updated:
Sat, 27 Jul 2024, 15:50
Fixture Search
Competitions
Date
Time
Venue
Home Team
Away Team
Referee
Info
U13 Hurling League Div.8
31 Aug
14:00
Kilnamanagh
St Kevins Killians
-
St Vincents C
TBC
More
U13 Hurling League Div.8
31 Aug
14:00
St Annes 21
Clontarf B
-
Cuala C
TBC
More
U13 Hurling League Div.9
31 Aug
14:00
Ridgewood Park
St Finians S B
-
Naomh Barrog B
TBC
More
U13 Hurling League Div.9
31 Aug
14:00
Ballast Pit
Skerries Harps B
-
Whitehall Colmcille B
TBC
More
U13 Hurling League Div.9
31 Aug
14:00
Bremore Park
O Dwyers B
-
St Maurs B
TBC
More
U13 Hurling League Div.9
31 Aug
14:00
Dartry Park
Ranelagh Gaels
-
Round Towers C B
TBC
More
Go Ahead Senior 1 Hurling Championship Group 1
31 Aug
15:30
Bye
Na Fianna
-
Bye
TBC
More
Go Ahead Senior 1 Hurling Championship Group 1
31 Aug
15:30
Parnell Park
St Brigids
-
Cuala
TBC
More
U14 Hurling A Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
Cherryfield
Ballyboden St Endas A
-
Ballinteer St Johns A
TBC
More
U14 Hurling A Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
PNU
St Vincents A
-
Round Towers C A
TBC
More
U14 Hurling A Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
Porterstown
Castleknock A
-
Fingallians A
TBC
More
U14 Hurling A Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
Johnstown Park
Na Fianna A
-
Kilmacud Crokes A
TBC
More
U14 Hurling A Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
Pairc Mearnog
Naomh Mearnog A
-
Whitehall Colmcille A
TBC
More
U14 Hurling A Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
Shanganagh Park
Cuala A
-
O Tooles
TBC
More
U14 Hurling B Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
Terenure College
Faughs A
-
St Sylvesters A
TBC
More
U14 Hurling B Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
Cathal Brugha Barracks
Ranelagh Gaels
-
Naomh Barrog A
TBC
More
U14 Hurling B Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
Dolphin Park
Kevins HC A
-
St Patricks D
TBC
More
U14 Hurling B Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
12th Lock
Lucan Sarsfields A
-
Naomh Olaf A
TBC
More
U14 Hurling B Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
Bye
Bye
-
St Judes A
TBC
More
U14 Hurling B Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
Russell Park
St Brigids
-
Kilmacud Crokes B
TBC
More
U14 Hurling C Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
St Annes 23
Clontarf A
-
St Finians S
TBC
More
U14 Hurling C Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
Townparks
Skerries Harps A
-
St Maurs
TBC
More
U14 Hurling C Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
Bohernabreena
St Annes
-
Ballyboden St Endas B
TBC
More
U14 Hurling C Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
St Annes 12
Raheny
-
Scoil Ui Chonaill
TBC
More
U14 Hurling C Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
Glencullen
Stars of Erin
-
O Dwyers
TBC
More
U14 Hurling C Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
Beneavin
Erins Isle A
-
Thomas Davis
TBC
More
U14 Hurling D Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
Johnstown Park
Na Fianna B
-
Southern Gaels GPM Shankill
TBC
More
U14 Hurling D Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
Bye
Bye
-
St Judes B
TBC
More
U14 Hurling D Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
Martin Savage Park
St Oliver Plunkett ER
-
Commercials
TBC
More
U14 Hurling D Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
12th Lock
Lucan Sarsfields B
-
Ballinteer St Johns B
TBC
More
U14 Hurling D Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
Bye
Bye
-
Round Towers L
TBC
More
U14 Hurling D Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
John Paul Park
Naomh Fionnbarra
-
St Peregrines
TBC
More
U14 Hurling E Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
Ringsend Park
Clanna Gael Fontenoy
-
Na Gaeil Oga
TBC
More
U14 Hurling E Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
Oldtown Pitch
Wild Geese
-
St Sylvesters B
TBC
More
U14 Hurling E Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
HolyWell
Fingallians B
-
Whitehall Colmcille B
TBC
More
U14 Hurling E Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
Russell Park
St Brigids B
-
St Patricks P
TBC
More
U14 Hurling E Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
Bye
Bye
-
Castleknock B
TBC
More
U14 Hurling E Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
Drumnigh
Trinity Gaels
-
Erin Go Bragh
TBC
More
U14 Hurling F Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
Pairc Mearnog
Naomh Mearnog B
-
Cuala B
TBC
More
U14 Hurling F Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
Cherryfield
Ballyboden St Endas C
-
Round Towers C B
TBC
More
U14 Hurling F Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
Pearse Park
Crumlin
-
Lucan Sarsfields C
TBC
More
U14 Hurling F Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
Kilnamanagh
St Kevins Killians
-
Na Fianna C
TBC
More
U14 Hurling F Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
Terenure College
Faughs B
-
Naomh Barrog B
TBC
More
U14 Hurling F Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
Clonshaugh
Craobh Chiarain
-
Naomh Olaf B
TBC
More
U14 Hurling G Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
St Annes 23
Clontarf B
-
Thomas Davis B
TBC
More
U14 Hurling G Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
Marlay Pk
Ballinteer St Johns C
-
St Annes B
TBC
More
U14 Hurling G Phase Two Gp.A
31 Aug
15:30
Beneavin
Erins Isle B
-
St Oliver Plunkett ER B
TBC
More
U14 Hurling G Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
Marlay Park ( College Rd)
Kilmacud Crokes C
-
Fingallians C
TBC
More
U14 Hurling G Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
Bye
Bye
-
Kevins HC B
TBC
More
U14 Hurling G Phase Two Gp.B
31 Aug
15:30
Bellgree Pitch
Tyrrelstown
-
St Judes C
TBC
More
Go Ahead Senior 1 Hurling Championship Group 2
31 Aug
17:00
O Toole Park
St Judes
-
Ballyboden St Endas
TBC
More
Go Ahead Senior 1 Hurling Championship Group 1
31 Aug
17:30
Parnell Park
Kilmacud Crokes
-
Lucan Sarsfields
TBC
More
Go Ahaead Senior 2 Hurling Championship Group 1
31 Aug
18:15
Pairc Ui Murchu
Ballyboden St Endas
-
Thomas Davis
TBC
More
Go Ahaead Senior 2 Hurling Championship Group 1
31 Aug
18:15
St Annes Park
Raheny
-
Kilmacud Crokes
TBC
More
Go Ahaead Senior 2 Hurling Championship Group 1
31 Aug
18:15
Bye
Bye
-
Ballinteer St Johns
TBC
More
Go Ahead Intermediate Hurling Championship Group 1
31 Aug
18:15
Rathcoole
Commercials
-
Lucan Sarsfields
TBC
More
Go Ahead Intermediate Hurling Championship Group 1
31 Aug
18:15
Clontarf Road
Scoil Ui Chonaill
-
St Marks
TBC
More
Go Ahead Intermediate Hurling Championship Group 1
31 Aug
18:15
Bye
Bye
-
Good Counsel Liffey Gaels
TBC
More
Go Ahead Intermediate Hurling Championship Group 2
31 Aug
18:15
Pairc Ui Bhriain
Naomh Olaf
-
Ballyboden St Endas
TBC
More
Go Ahead Intermediate Hurling Championship Group 2
31 Aug
18:15
Bye
St Maurs
-
Bye
TBC
More
Go Ahead Intermediate Hurling Championship Group 2
31 Aug
18:15
Silver Park
Kilmacud Crokes
-
Round Towers C
TBC
More
Go Ahead Senior 2 Hurling Championship Group 2
31 Aug
18:15
Pairc Barrog
Naomh Barrog
-
Naomh Mearnog
TBC
More
Go Ahead Senior 2 Hurling Championship Group 2
31 Aug
18:15
Somerton Park
Castleknock
-
Faughs
TBC
More
Go Ahead Senior 2 Hurling Championship Group 2
31 Aug
18:15
Bye
Bye
-
St Oliver Plunketts ER
TBC
More
Go Ahead Senior 3 Hurling Championship Group 1
31 Aug
18:15
St Mobhi Road
Na Fianna
-
St Sylvesters
TBC
More
Go Ahead Senior 3 Hurling Championship Group 1
31 Aug
18:15
Lawless Park
Fingallians
-
St Vincents
TBC
More
Go Ahead Senior 3 Hurling Championship Group 1
31 Aug
18:15
Bye
Bye
-
Naomh Fionnbarra
TBC
More
Go Ahead Senior 3 Hurling Championship Group 2
31 Aug
18:15
Finglas
Erins Isle
-
Clontarf
TBC
More
Go Ahead Senior 3 Hurling Championship Group 2
31 Aug
18:15
Club Teach Setanta
Setanta
-
O Tooles
TBC
More
Go Ahead Senior 3 Hurling Championship Group 2
31 Aug
18:15
Bye
Bye
-
Cuala
TBC
More
Go Ahead Junior A Hurling Championship Group 1
01 Sep
11:00
Ballycullen
Ballyboden St Endas
-
St Brigids
TBC
More
Go Ahead Junior A Hurling Championship Group 1
01 Sep
11:00
Martin Savage Park
St Oliver Plunketts ER
-
St Patricks P
TBC
More
Go Ahead Junior A Hurling Championship Group 1
01 Sep
11:00
Tymon Park
Faughs
-
Crumlin
TBC
More
Go Ahead Junior A Hurling Championship Group 2
01 Sep
11:00
Tymon Park
St Judes
-
Lucan Sarsfields
TBC
More
Go Ahead Junior A Hurling Championship Group 2
01 Sep
11:00
Skerries
Skerries Harps
-
Clanna Gael Fontenoy
TBC
More
Go Ahead Junior A Hurling Championship Group 2
01 Sep
11:00
Blakestown
St Peregrines
-
Kevins
TBC
More
Go Ahead Junior B Hurling Championship Group 1
01 Sep
11:00
St Annes Park
Raheny
-
St Judes
TBC
More
Go Ahead Junior B Hurling Championship Group 1
01 Sep
11:00
Somerton Park
Castleknock
-
Thomas Davis
TBC
More
Go Ahead Junior B Hurling Championship Group 1
01 Sep
11:00
Collins Avenue
Whitehall Colmcille
-
Ballinteer St Johns
TBC
More
Go Ahead Junior B Hurling Championship Group 2
01 Sep
11:00
Shanganagh Park
Cuala
-
Craobh Chiarain
TBC
More
Go Ahead Junior B Hurling Championship Group 2
01 Sep
11:00
Ridgewood Park Swords
St Finians S
-
Civil Service Hurling
TBC
More
Go Ahead Junior B Hurling Championship Group 2
01 Sep
11:00
Pope John Paul ll Park
Naomh Fionnbarra
-
Na Fianna
TBC
More
Go Ahead Junior C Hurling Championship Group 1
01 Sep
11:00
Broomfield
St Sylvesters
-
Naomh Barrog
TBC
More
Go Ahead Junior C Hurling Championship Group 1
01 Sep
11:00
Rathcoole
Commercials
-
Clontarf
TBC
More
Go Ahead Junior C Hurling Championship Group 1
01 Sep
11:00
Silver Park
Kilmacud Crokes
-
Naomh Olaf
TBC
More
Go Ahead Junior C Hurling Championship Group 2
01 Sep
11:00
St Catherines Park
Na Gaeil Oga
-
St Vincents
TBC
More
Go Ahead Junior C Hurling Championship Group 2
01 Sep
11:00
Oldtown
Wild Geese
-
Erins Isle
TBC
More
Go Ahead Junior C Hurling Championship Group 2
01 Sep
11:00
Lawless Park
Fingallians
-
St Brendans
TBC
More
Go Ahead Junior D Hurling Championship Group 1
01 Sep
11:00
Lusk
Round Towers Lusk
-
Ballyboden St Endas
TBC
More
Go Ahead Junior D Hurling Championship Group 1
01 Sep
11:00
Portmarnock
Naomh Mearnog
-
St Brigids
TBC
More
Go Ahead Junior D Hurling Championship Group 1
01 Sep
11:00
Drumnigh
Trinity Gaels
-
Ballinteer St Johns
TBC
More
Go Ahead Junior D Hurling Championship Group 2
01 Sep
11:00
Finglas
Erins Isle
-
Crumlin
TBC
More
Go Ahead Junior D Hurling Championship Group 2
01 Sep
11:00
Community Centre
Round Towers C
-
Castleknock
TBC
More
Go Ahead Junior D Hurling Championship Group 2
01 Sep
11:00
Dolphin Park
Kevins
-
Faughs
TBC
More
Minor A Football Championship Group 1
01 Sep
11:00
Tymon Park
St Judes
-
St Patricks D
TBC
More
Minor A Football Championship Group 1
01 Sep
11:00
Marley Park
Ballinteer St Johns
-
Erins Isle
TBC
More
Minor A Football Championship Group 2
01 Sep
11:00
Pairc Ui Murchu
Ballyboden St Endas
-
St Vincents
TBC
More
Minor A Football Championship Group 2
01 Sep
11:00
Somerton Park
Castleknock
-
Fingal Ravens
TBC
More
Minor A Football Championship Group 3
01 Sep
11:00
St Annes Park
Raheny
-
Cuala
TBC
More
Minor A Football Championship Group 3
01 Sep
11:00
Lawless Park
Fingallians
-
St Sylvesters
TBC
More
« Previous
4
5
6
7
8
Next »
Upcoming
Fixture Information
vs
Search
Upcoming Fixtures