Home
News
Adult
Fixtures & Results
All Clubs
Downloads
Juvenile
Fixtures & Results
Information
DubZone
Sign Up
Video Wall
Tickets
Podcasts
Inter County Fixtures
Shop
Teams
Senior Football
Senior Hurling
U20 Football
U20 Hurling
Minor Football
Minor Hurling
History
Roll Of Honour
On This Day
History Of Crest
Partners
Connect With Dublin GAA
Visit Dubs
TV
Offical Partners
View Menu
Dublin GAA
Latest Results
Last
Updated:
Sat, 27 Apr 2024, 07:45
Result Search
Competitions
Date
Time
Venue
Home Team
Away Team
Referee
Info
U13 Hurling Grading League Div.2
26 Apr
19:30
Tymon North
Faughs A
2-12
-
2-8
St Judes A
Paul Fahey Lucan Sarsfield
More
Go Ahead Adult Football League Division Eleven South
26 Apr
19:15
Frank Kelly Park
Wanderers
2-4
-
4-11
Ranelagh Gaels
Sean O Sullivan
More
Go Ahead Adult Football League Division Eleven South
26 Apr
19:00
Silver Park
Kilmacud Crokes
-
St Marys S
Stephen Maher
More
U16 Football League Div.10
25 Apr
20:00
Benildus College
Naomh Olaf B
6-8
-
3-10
Whitehall Colmcille B
Anthony Clinton-Croi Ro Naofa
More
Go Ahead Adult Football League Division Eleven North
25 Apr
19:15
Rush
St Maurs
4-6
-
0-7
Erin Go Bragh
TBC
More
Go Ahead Adult Football League Division Eleven North
25 Apr
19:15
Pairc Ui Ruairc
Beann Eadair
2-11
-
0-6
St Josephs OCB
Chris McGinn
More
Go Ahead Adult Football League Division Eleven North
25 Apr
19:15
Racecourse Park
Na Dubh Ghall
4-6
-
2-12
Clontarf
Brian Collins
More
Go Ahead Adult Football League Division Eleven North
25 Apr
19:15
Man O War
Man O War
4-10
-
5-12
Craobh Chiarain
Tommy Flood
More
Go Ahead Adult Football League Division Eleven North
25 Apr
19:15
Clontarf Road
Scoil Ui Chonaill
1-8
-
3-18
Ballymun Kickhams
Colin Doyle
More
Go Ahead Adult Football League Division Eleven North
25 Apr
19:15
Somerton Park
Castleknock
1-10
-
0-8
Na Gaeil Aeracha
Daniel Hussey
More
Go Ahead Adult Football League Division Eleven North
25 Apr
19:15
Martin Savage Park
St Oliver Plunketts ER
1-13
-
1-12
Fingallians
Tony Clarke
More
Go Ahead Adult Football League Division Eleven North
25 Apr
19:15
Collins Avenue
Whitehall Colmcille
-
O Dwyers
TBC
More
Go Ahead Adult Football League Division Nine
25 Apr
19:15
Pope John Paul ll Park
Naomh Fionnbarra
0-9
-
1-6
Raheny
Karl Higgins
More
Go Ahead Adult Football League Division Nine
25 Apr
19:15
Naul
Clann Mhuire
5-14
-
0-13
St Finians S
Kevin Roche
More
Go Ahead Adult Football League Division Nine
25 Apr
19:15
Blunden Drive
O Tooles
0-9
-
3-14
Erins Isle
Derek Greene
More
Go Ahead Adult Football League Division Nine
25 Apr
19:15
Tymon Park
St Judes
1-8
-
3-10
Whitehall Colmcille
Vincent Hargaden
More
Go Ahead Adult Football League Division Nine
25 Apr
19:15
Drumnigh
Trinity Gaels
1-21
-
0-6
Naomh Olaf
Gerry Seaver
More
Go Ahead Adult Football League Division Nine
25 Apr
19:15
Arthur Griffith Park
Lucan Sarsfields
2-6
-
1-6
Portobello
Nicholas Gogarty
More
Go Ahead Adult Football League Division Nine
25 Apr
19:15
St Mobhi Road
Na Fianna
4-11
-
0-11
St Finians N
Kevin McDonnell
More
Go Ahead Adult Football League Division Nine
25 Apr
19:15
Ballyboughal
Ballyboughal
4-12
-
1-8
Cuala
John O Brien
More
Go Ahead Adult Football League Division Ten North
25 Apr
19:15
Cloghran
Whitehall Colmcille
1-9
-
1-8
St Colmcilles
Brian Moore
More
Go Ahead Adult Football League Division Ten North
25 Apr
19:15
Pairc Barrog
Naomh Barrog
3-23
-
0-16
Na Fianna
Fionn O Cuanacháin
More
Go Ahead Adult Football League Division Ten North
25 Apr
19:15
Garristown
Garristown
0-10
-
3-11
Castleknock
Kevin O Donnell
More
Go Ahead Adult Football League Division Ten North
25 Apr
19:15
Donabate
St Patricks D
1-8
-
1-16
Rosmini Gaels
Finbarr Shanahan
More
Go Ahead Adult Football League Division Ten North
25 Apr
19:15
Rolestown
Fingal Ravens
4-10
-
1-13
St Margarets
Paul Harte
More
Go Ahead Adult Football League Division Ten North
25 Apr
19:15
Grangegorman
St Brendans
2-9
-
1-8
St Sylvesters
Ian Smyth
More
Go Ahead Adult Football League Division Ten North
25 Apr
19:15
Lawless Park
Fingallians
0-11
-
1-10
Garda Westmanstown Gaels
Philip Cullen
More
Go Ahead Adult Football League Division Ten North
25 Apr
19:15
Bremore Park
O Dwyers
2-15
-
0-8
Naomh Mearnog
Timmy Doyle
More
Go Ahead Adult Football League Division Ten South
25 Apr
19:15
Bohernabreena
St Annes
1-17
-
2-5
Templeogue Synge Street
Shane McDonnell
More
Go Ahead Adult Football League Division Ten South
25 Apr
19:15
Kiltipper Road
Thomas Davis
1-10
-
3-14
Lucan Sarsfields
Robbie Glennon
More
Go Ahead Adult Football League Division Ten South
25 Apr
19:15
Community Centre
Round Towers C
2-6
-
2-7
Kilmacud Crokes
Ronan Farren
More
Go Ahead Adult Football League Division Ten South
25 Apr
19:15
McGee Park
St Marks
4-9
-
0-10
St Brigids
Keith Tighe
More
Go Ahead Adult Football League Division Ten South
25 Apr
19:15
Killinarden Park
Croi Ro Naofa
W/O
-
W/O
St Judes
Tom Curran
More
Go Ahead Adult Football League Division Ten South
25 Apr
19:15
Glenauline Park
St Patricks P
5-13
-
4-3
Geraldine P Moran
Robert Doyle
More
Go Ahead Adult Football League Division Ten South
25 Apr
19:15
Pearse Park
Crumlin
3-11
-
2-4
Ballyboden St Endas
Paddy Kiernan
More
Go Ahead Adult Football League Division Six
25 Apr
19:00
The Gaels
Ballyfermot De Salle
2-8
-
1-9
St Judes
Diarmuid O Loing
More
U14 Football A Phase One Gp.A
25 Apr
19:00
Cherryfield
Ballyboden St Endas A
9-13
-
0-8
Fingallians A
Pat Joyce St Judes
More
U14 Football B Phase One Gp.B
25 Apr
19:00
Dodder Park
Thomas Davis A
10-18
-
1-2
Clontarf A
Paddy Linehan Kilmacud Crokes
More
U14 Football B Phase One Gp.A
25 Apr
19:00
Pc Ui Bhriain
Naomh Olaf A
3-13
-
4-4
St Brigids A
Robert Moore St Judes
More
U14 Football B Phase One Gp.A
25 Apr
19:00
Ballybougal
St Peters A
-
Naomh Barrog A
TBC
More
U14 Football E Phase One Gp.A
25 Apr
19:00
Tymon Park
St Judes B
4-7
-
1-3
St Brigids B
Tommy Madden Templeogue Synge Street
More
U14 Football F Phase One Gp.A
25 Apr
19:00
Ballycullen
Ballyboden St Endas C
1-8
-
3-2
Trinity Gaels
Briain Merriman Ranelagh Gaels
More
U16 Football League Div.1
25 Apr
19:00
Porterstown
Castleknock A
0-2
-
4-15
St Sylvesters A
Ger Delaney Ballyboden St Enda
More
U16 Football League Div.1
25 Apr
19:00
Ballycullen
Ballyboden St Endas A
1-7
-
1-12
Kilmacud Crokes A
Seamus Farrelly Ballinteer St. John
More
U16 Football League Div.1
25 Apr
19:00
St Annes 19
Clontarf A
2-11
-
3-8
Lucan Sarsfields A
Danny Harrington Naomh Mearnog
More
U16 Football League Div.10
25 Apr
19:00
Silver Park
Kilmacud Crokes C
-
Bye
TBC
More
U16 Football League Div.10
25 Apr
19:00
Marlay Pk
Ballinteer St Johns C
8-9
-
1-11
Ballyboden St Endas C
Brian Hennelly Faughs
More
U16 Football League Div.11
25 Apr
19:00
Shanganagh Cliffs
Shankill
-
Bye
TBC
More
U16 Football League Div.11
25 Apr
19:00
Greentrees Park
Robert Emmets
4-5
-
8-5
St Sylvesters C
Maoliosa McHugh St Brendans
More
U16 Football League Div.11
25 Apr
19:00
Collinstown
Na Fianna D
3-5
-
4-8
O Dwyers
Dave Foley Rathmolyon CLG
More
U16 Football League Div.2
25 Apr
19:00
HolyWell
Fingallians
3-6
-
4-9
Raheny A
Ian Howley O Dwyers
More
U16 Football League Div.2
25 Apr
19:00
PNU
St Vincents A
1-11
-
1-10
Round Towers C
Damien Burnett Craobh Chiarain
More
U16 Football League Div.2
25 Apr
19:00
Russell Park
St Brigids
1-8
-
1-8
St Maurs A
Fergus McGreevy Nh. OP/ER
More
U16 Football League Div.2
25 Apr
19:00
Martin Savage Park
St Oliver Plunkett ER A
2-10
-
2-12
Ballinteer St Johns A
Rory Hanley St Brigids
More
U16 Football League Div.3
25 Apr
19:00
Bohernabreena
St Annes
1-7
-
6-13
Cuala A
Eoin Walsh Round Towers C
More
U16 Football League Div.3
25 Apr
19:00
Rolestown
Fingal Ravens
2-14
-
5-14
Naomh Olaf A
PJ Murray-St Finians S
More
U16 Football League Div.3
25 Apr
19:00
Pairc Ui Tuaithail Blunden Drive
O Tooles
1-10
-
3-7
Naomh Barrog A
Sean McCarthy-St Vincents
More
U16 Football League Div.3
25 Apr
19:00
St Aidans School
Whitehall Colmcille A
2-10
-
2-11
Ballymun Kickhams
Ernie Brenner St Sylvesters
More
U16 Football League Div.4
25 Apr
19:00
Thomas Ashe Park
Round Towers L
5-16
-
4-8
St Sylvesters B
Damian Gilmore Skerries Harps
More
U16 Football League Div.4
25 Apr
19:00
Ballycullen
Ballyboden St Endas B
0-8
-
5-6
Naomh Mearnog
Eamon O Dowd-Ballyfermot De La Salle
More
U16 Football League Div.4
25 Apr
19:00
Naul
St Peters
0-13
-
2-6
Thomas Davis
Robert Fennelly Trinity Gaels
More
U16 Football League Div.4
25 Apr
19:00
Dolphin Park
Templeogue Synge Street A
W/O
-
W/O
Skerries Harps
Ger Delaney Ballyboden St Enda
More
U16 Football League Div.5
25 Apr
19:00
Corneslcourt
Geraldine P Moran
3-12
-
1-14
Ranelagh Gaels
Caomhan Bermingham Naomh Olaf
More
U16 Football League Div.5
25 Apr
19:00
Newcastle
St Finians N
-
Clanna Gael Fontenoy
Tony Clarke Lucan Sarsfields
More
U16 Football League Div.5
25 Apr
19:00
Collinstown
Na Fianna B
9-2
-
2-10
St Patricks D
Cian Donnelly St Peregrines
More
U16 Football League Div.6
25 Apr
19:00
John Paul Park
Naomh Fionnbarra
1-7
-
7-10
St Patricks P
Ciaran Reilly Na Fianna
More
U16 Football League Div.6
25 Apr
19:00
Bye
Bye
-
Parnells
TBC
More
U16 Football League Div.6
25 Apr
19:00
St Margarets
Thomas Ashe
5-9
-
3-8
Lucan Sarsfields B
Joe Dromgoole Fingallians
More
U16 Football League Div.6
25 Apr
19:00
Silver Park
Kilmacud Crokes B
2-7
-
2-8
Trinity Gaels
Tony Lambe St Vincents
More
U16 Football League Div.7
25 Apr
19:00
Pairc O Ruairc-Balkill Road
Beann Eadair
-
Clontarf B
Conor Kavanagh Naomh Mearnog
More
U16 Football League Div.7
25 Apr
19:00
Bye
Bye
-
Raheny B
TBC
More
U16 Football League Div.7
25 Apr
19:00
PNU
St Vincents B
2-9
-
5-13
Ballinteer St Johns B
Finbar Gaffney Na Fianna
More
U16 Football League Div.7
25 Apr
19:00
Tymon Park
St Judes B
-
Garda Westmanstown Gaels
John Doherty Robert Emmets
More
U16 Football League Div.8
25 Apr
19:00
Millwood Park
St Monicas
3-10
-
3-11
Crumlin
Jason Buckley Setanta
More
U16 Football League Div.8
25 Apr
19:00
Blakestown Rd
St Peregrines
2-9
-
0-5
Templeogue Synge Street B
John Higgins Na Fianna
More
U16 Football League Div.8
25 Apr
19:00
Phoenix Park
Na Gaeil Oga
3-6
-
2-8
Na Fianna C
Adam Kelly - Lucan Sarsfields
More
U16 Football League Div.8
25 Apr
19:00
Tyrrelstown
Tyrrelstown
-
Cuala B
Padraig McGlynn St Brigids
More
U16 Football League Div.9
25 Apr
19:00
Martin Savage Park
St Oliver Plunkett ER B
4-3
-
3-7
Stars of Erin
Luke Lacey Na Fianna
More
U16 Football League Div.9
25 Apr
19:00
Man O War
Man O War
5-9
-
0-6
St Maurs B
Adam Heron O Dwyers
More
U16 Football League Div.9
25 Apr
19:00
Porterstown
Castleknock B
1-9
-
3-7
Wanderers
Gerard Cooper Lucan Sarsfields
More
U16 Football League Div.9
25 Apr
19:00
12th Lock
Lucan Sarsfields C
7-11
-
2-4
Naomh Barrog B
Diarmuid O Loing Commercials
More
U14 Football G Phase One Gp.B
25 Apr
18:45
Bushy Park
Templeogue Synge Street B
8-9
-
1-2
Thomas Davis B
Craig McKeown St Annes
More
Go Ahead Adult Football League Division Two
24 Apr
20:15
Lawless Park
Fingallians
0-10
-
2-11
Naomh Barrog
Barry Tiernan
More
Minor Hurling League Division Two
24 Apr
19:30
Portmarnock
Naomh Mearnog
1-13
-
1-11
St Sylvesters
E Dromgoole English
More
U13 Hurling Grading League Div.8
24 Apr
19:30
Glenaulin Park
St Patricks P
1-0
-
6-2
Round Towers L
Tom Curran Faughs
More
Go Ahead Adult Football League Division Ten South
24 Apr
19:15
Green Trees Park
Robert Emmets
10-20
-
1-1
Cabinteely
Tom Clinton
More
Go Ahead Adult Football League Division Division Two
24 Apr
19:00
Lawless Park
Fingallians
-
Naomh Olaf
TBC
More
Go Ahead Adult Football League Division Division Two
24 Apr
19:00
Finglas
Erins Isle
-
Scoil Ui Chonaill
TBC
More
Go Ahead Adult Football League Division Division Two
24 Apr
19:00
St Davids
Parnells
-
St Patricks D
TBC
More
Go Ahead Adult Football League Division Division Two
24 Apr
19:00
Ballyboughal
Ballyboughal
-
St Brigids
TBC
More
Go Ahead Adult Football League Division Division Two
24 Apr
19:00
Monastery Road
Round Towers C
-
St Oliver Plunketts ER
TBC
More
Go Ahead Adult Football League Division Division Two
24 Apr
19:00
Rolestown
Fingal Ravens
-
Naomh Barrog
TBC
More
Go Ahead Adult Football League Division Division Two
24 Apr
19:00
Silver Park
Kilmacud Crokes
-
St Vincents
TBC
More
Go Ahead Adult Football League Division Division Two
24 Apr
19:00
Portmarnock
Naomh Mearnog
-
Raheny
TBC
More
Go Ahead Adult Football League Division Four
24 Apr
19:00
Blakestown
St Peregrines
0-8
-
5-12
Lucan Sarsfields
Fergus McGreevy
More
Go Ahead Adult Football League Division Four
24 Apr
19:00
Ridgewood Park Swords
St Finians S
0-5
-
4-9
Clontarf
Peter Durnan
More
Go Ahead Adult Football League Division Four
24 Apr
19:00
Skerries
Skerries Harps
2-7
-
4-8
Fingal Ravens
Dave Aston
More
Go Ahead Adult Football League Division Four
24 Apr
19:00
Galtymore Road
Good Counsel Liffey Gaels
0-20
-
1-8
St Finians N
Tommy Byrne
More
Go Ahead Adult Football League Division Four
24 Apr
19:00
Blunden Drive
O Tooles
4-7
-
0-11
O Dwyers
Willy O Connor
More
Go Ahead Adult Football League Division Four
24 Apr
19:00
Ballyogan
Geraldine P Moran
2-10
-
1-14
Thomas Davis
Paul Harte
More
1
2
3
Next »
Latest
Result Information
vs
Search
Latest Results